Portfolio / galeria

Island

Navštíviť rodisko praotca Gejzíra, krajinu všetkých gejzírov, sopiek, snehu a ľadu a piesku bolo pre mňa ako navštíviť krajinu plnú premien, zázrakov, krásnych prírodných scenérií a hlavne plnú nástrah ...

Read More

Virtuálne prehliadky

Miesto kde sa z obdĺžnika stáva interaktívna prehliadka. Ak sa chcete na fotografii pozrieť hore, dole alebo za seba pozrite si moje virtuálne prehliadky.

Read More

Grónsko

Najväčší ostrov na svete pokrytý na 87% svojej plochy ľadom, na zvyšných percentách ponúka svoju krásu. Človek stojí sám zoči voči veľkosti všetkého a cíti sa neuveriteľne malý, slabý a odkázaný...

Read More

Makro

Pohľad na svet cez makroobjektív je úplne iný. Odokrýva iný pohľad na život, na svet. V tak malom priestore sú tak veľké svety.

Read More

Čierna a biela

Občas sa treba na svet pozrieť bez farieb. Iba tak si uvedomíme krásu detailov. Vyniknú tvary a zaniknú rušivé časti. Čiernobiela fotografia je ďalším rozmerom.

Krajina

Krajina vo všetkých svojich podobách. Polia, lúky, lesy, hory, moria, jazerá a rieky. Kombinácia týchto výtvorov je vždy jedinečná a fascinujúca.

Stromy a lesy

Rád fotím stromy a lesy. Pri prechádzkach lesom a prírodou mám foťák so sebou. V každom ročnom období, v každom počasí je v nich niečo krásne, čo ma núti stlačiť spúšť znovu a znovu.

Kvety a rastliny

Keby som chcel opísať všetky farby sveta, natrhal by som kyticu. Či už sú to divoko rastúce lúčne kvety alebo nekonečné pestované záhony, v slnku a daždi miešajú nádherné farby.